RİZE
Karakter Boyutu:      

Rizeli Ruveyda Öksüz Türkiye Güzeli

Star Tv`nin düzenlediği Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışmasında 1. anne babası Rize Ambarlık Köyünden olan kendi İstanbul`da doğup büyüyen Ruveyda Öksüz oldu.
--------------------------------------
...

Miss Turkey 2013

 

Rizeli Ruveyda Öksüz

 

Star Tv`nin düzenlediği Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışmasında 1. anne babası Rize Ambarlık Köyünden olan kendi İstanbul`da doğup büyüyen Ruveyda Öksüz oldu.

Star Tv`nin düzenlediği Elidor Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışmasının final gecesi İstanbul Kongre Merkezi`nde gerçekleşti. Muhteşem sahne şovları, güzelleri ile Miss Turkey gecesine Taksim Gezi Parkı`ndaki olaylar damga vurdu.
 
Gezi Parkı`ndaki direnişçiler atılan gaz bombalarından etkilenince Miss Turkey gecesinin düzenlendiği Kongre Merkezi`ne girmek istedi. Kısa süreli bir arbedenin yaşanmasının ardından Kongre Merkezi`nin kapıları kilitlendi. Kenan Dogulu`dan sonra sahne alan Goksel de gezi parkında yaşanan olaylar için kayıtsız kalmadı. Göksel "Biz buradayız fakat aklımız sokaklarda. İnşsllah ben guzel ulkeme barış ve huzur yakın zamanda gelir." diyerek alkış topladı.
 
Gecede Filiz Akın, Faruk K, Çağla Kubat, Eylem Şenkal, Simge Tertemiz, Zeynep Tuzlu ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri hazır bulundu. Finalde Türkiye Güzeli`ni seçecek isimler arasında genç kuşağın gözde oyuncuları Engin Altan Düzyatan, Ahmet Kural, Türk sinemasının usta isimlerinden Filiz Akın, 2012 Miss World Yu Wenxia, 2002 Miss World Azra Akın, gazeteci Hıncal Uluç ve Güneri Civaoğlu, moda tasarımcısı Yıldırım Mayruk yer aldı.
 
Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışmasının Birinci Güzeli
İstanbul Üniversitesi, Fen Fakültesi, Astronomi ve Uzay Bilimleri, 1. Sınıf Öğrencisi 2 numara ile yarışan 19 yaşındaki Rizeli Ruveyda Öksüz oldu.
 
Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışmasının İkinci Güzeli
Lise son sınıf Öğrencisi 6 numara ile yarışan 18 yaşındaki Berrin Keklikler oldu.

Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışmasının Üçüncü Güzeli
Florıda Instıtute Of Technology, İşletme Bölümü, 3. Sınıf Öğrencisi 15 Numara ile Yarışan 20 yaşındaki Ezgi Avcı oldu.rizedeyiz.com

Okunma Sayısı : 1277
  Yukarı
             
Eklenen Yorum Sayısı: 0
            
Karadeniz'in en önemli sorunu hangisidir?
Anket Tarihi : 11/15/2013 11:46:08 AM

Sitemiz Türk İnternet Haber Ajansı
Abonesidir.

Yayın İlkeleri .  Künye .  Bize Ulaşın .  RSS | site içerikleri link verilerek alınabilir.Karadeniz'den En Güncel haberler
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Görsel Tasarım:imza