Oflu Gençler Taraftar Derneği Resmileşti

Oflu Gençler Taraftar Derneği Açıldı

2003’ten beri faaileyette olan Oflu Gençler Taraftar Derneği  resmi olarak açıldı.

2003’ten beri Ofspor’un taraftar grubu olarak faaliyet gösteren Oflu Gençler bugün itibari ile resmi taraftar derneği olarak faaliyet göstermeye başladı.

Açılışa Of İlçe Kaymakamı Eyüp Fırat,Enerji İş Sendikası Genel Başkanı Mahmud Altunsoy,Ofspor Kulüp Başkanı Olcay Saral,Ofspor Kulüp yöneticileri,Dernek yönetimi ve gençler katıldı.

Oflu Gençler Taraftar Derneği adına açıklama yapan Başkan Fahri Kar: ‘’Başta Ofspor Kulübü başkanımız Olcay Saral,Of Kaymakamımız Eyüp Fırat’a açılışımıza iştirak ettikleri için teşekkür ediyorum.Maddi ve manevi desteği bizden esirgemeyen kulüp başkanımız ve kaymakamımıza ayrıca teşekkür ediyorum.Biz burada oflu gençlerin uyuşturucudan ve diğer tüm kötü alışkanlıklardan uzak durabilmesi adına mücadele veriyoruz.Sosyal aktivite olarak hem takımımıza destek hemde dolu bir zaman geçirmeleri için uğraşıyoruz.Ofun tüm gençlerinide derneğimize bekliyoruz.’’ Dedi.

Kaymakam Eyüp Fırat yaptığı açıklamada:‘’Böyle dernekler tüm gençliğimiz ve ofun gençleri adına çok güzel bir şey.Bakın buraya kaymakam bile geliyor.Burada siyaset yok,spor çatısı altında birlik var.Burası benim 5. Görev yerim,gittiğim tüm ilçe spor kulübü ve taraftar birliklerinden daha kaliteli Ofspor ve Oflu Gençler Taraftar Derneği.Biz üstümüze düşecek olan tüm desteği vermeye hazırız.Gençlerimize hayırlı olsun.’’

Ofspor Kulübü Başkanı Olcay Saral Yaptığı açıklamada:

‘’Fair play konusunda hiç bir taşkınlık yapmayan,saha kapatma cezası aldırmayan bir taraftar profili oluşturdukları için teşekkür ediyorum.

Oflu iş adamlarımızdan biraz daha desteğe ihtiyacımız var.Ayrıca bu sene daha uzun karayolumuz var ve bunun içinde destek bekliyoruz.’’dedi.

Oflu Gençler
Oflu Gençler
Oflu Gençler
Oflu Gençler

Hami Bayram/Güven Çelikoğlu

Yorum Yap